niedziela, 17 września 2017

Kim jest Krzysztof Karoń?

Spinelli, Ventotene, Marksizm, Program Wiedzy Społecznej, Przymus, kradzież, antykultura. Słowa klucze, które od pewnego czasu kojarzone są z człowiekiem wymienionym w tytule.
Spora grupa internautów prowadzi śledztwo, mające na celu odnaleźć odpowiedzi na pytanie: Kim jest ten człowiek? Kim jest Krzysztof Karoń. Facet gada potoczyście, pewnie, posługując się przeszywającą barwą głosu, przekonującą gestykulacją, a w tym wszystkim jest - jak to mówią - autentyczny. To wszystko sprawia, że kolejni słuchacze  mają problem z zaprzestaniem wysłuchiwania jego opowieści.
Zapomniałbym... o treści. Cenna. Pisania koniec. Posłuchajcie:

A kim jest? Nie wiem.
Może Wy wiecie?


1 komentarz:

 1. Ten Karon to chochsztapler.
  Posture ma alkocholika.. Filoluje o pracy o wytwarzaniu dobr, o pasozytowaniu itp..a sam..nic nie wytwarza..i jest pasozytem.

  Wszedzie widzi Marksizm albo neo-marksizm..chcialby konca demokracji.
  Uwaza demokracje za duze zlo..najchetniej wprowadzajac system monarchii konstytucyjnej..

  Jasny podzial na Krola, swite, arystokracje..10% spoleczenstwa..i lud pracujacy..syty ale glupi(co w teorii i w praktyce nigdy sie na swiecie nie udalo).

  Juz wiecie kim jest? To skrajny korwinista..ma na celu rozchwiac emocje ludzi..i robic ludziom belkot w glowie..zagnac wszystkic do lopaty zeby on i jemu podobni mogli rzadzic:)

  Chce sobie polepszyc byt i wiecej pracy dla siebie..gdy konkurencja w postaci demokracji i wonego rynku najewyrazniej mu szkodzi.

  Pomijajac juz ze Rola i spolka..blizej sa Rosji niz Polski.
  Krypto agentura wplywu Kremla..Rola i spolka.

  Jest anty-demokrata.

  OdpowiedzUsuń

zapraszam do komentowania