czwartek, 21 marca 2019

Drużyna Pierścienia | Czy URATUJĄ EUROPĘ? KONFEDERACJA ProPOLSKA

PROWOKACJE(Ostrzeżenie Grzegorza Brauna), TAM GDZIE ROSNĄ DYREKTYWY(film Tomasza Agenckiego z udziałem DObromira Sośnierza). MUSISZ TO ZOBACZYĆ!
Propozycja piosnki, nie żadnego HYMNU KONFEDERACJI:

Pisałem jeszcze przed kampanią, zaraz po zawiązaniu Konfedferacji: "Przeciwko", "zniszczyć"[teraz dodajęinne negatywne bodźce niekoniecznie werbalne], i inne to hasła, które Was pogrążają i przekonują tylko tych już przekonanych. A to nie ma sensu. Nieprzekonanych zaś - co wiem po większości moich znajomych, bliskich - zrażają.

Dziwi mnie upór niektórych w przypisywaniu mi próby "oczarowania, a nie przekonania".
Nic z tych rzeczy!
Rzecz w tym, że tą samą PRAWDĘ można wyrazić INACZEJ! LEPIEJ! TRAFNIEJ!

MAM METODĘ! Proszę użyjcie jej! Takie spoty porobić króciutkie, a w każdym jeden temat:
1. Zmarnowany głos- samospełniająca się przepowiednia sondaży
2. Dzielenie prawicy- Straszenie Lewicą, 3. nawalanie w tych jednych słabszych przez różne media... Kto się ich boi?
3. ruscy agenci,
4. faszyści...
Ważne by od tych sondaży i od szantażowania lewicą zacząć bez wypowiadania nazwy Konfederacja...
Rozwieszać po wsiach i miasteczka ogłoszenia UWAŻAJ na OSZUSTÓW z cytatami z Wikileaks i ich zestawieniem z późniejszymi deklaracjami wiadomych osób, a także z oszczerstwami wobec tych co o tym informowali(na razie bez wymieniania nazwy oczernianych)i inne tego typu przykłady zaprzeczania sobie, w stylu "jestem za, a nawet przeciw": "katolickie" pozwalanie na aborcję, oraz "nie chcem, ale muszem": np. traktat lizboński.tu nagle akurat Konfederacji zarzucili cyniczną grę na emocjach, mimo iż to właśnie KONFEDERACJA obnażyła cynizm innych partii i sama się tego cynizmu wyzbyła poprzez otwarte przyznanie się do tej metody! Tak już jest, że w ramach zemsty przestępca o przestępstwo oskarża tego, kto go obnażył... To mówić. Mówić też o samospełniającej się przepowiedni sondaży, o najpowszechniejszej wśród Polaków obawie, że gdy zagłosują na sondażowo "słabszych" to zmarnują głos, a władzę przejmie Lewica i będzie tragedia (a wg drugiej strony POPiS-u populistyczna PiS-owska prawica i też będzie tragedia) Warto ich zapytać, a czy PiS to prawica, czy lewica? Odpowiedzą że prawica. Ciągnąć: no tak sami siebie nazywają, ale popatrz na to, co robią! Czy to jest prawicowe? słuchałem ich polityków i ich obietnic, płomiennych bogoojczyźnianych mów. A później co zrobili? Wystarczy spojrzeć na głosowania, na telewizję otwarcie promującą PiS(wszak jej prezesem jest polityk z tzw. "Zjednoczonej Prawicy"), na nieprzyzwoite programy rozrywkowe, które ona promuje, nawet w Wielkim Poście, na promocję gejów w serialach, na deklaracje obrony dobrego imienia i wycofywanie się z nich po cichu nocą... i wydrukować im taką listę głosowań, jak to zrobił kiedyś w sejmie pewien mecenas, który obecnie zabłądził na temat głosowania Kurskiego... I to ta "PiS-prawica" promuje Biedronia, a krytykuje Konfederację... PiS to - patrząc na to co robi, a nie na to, co mówi - lewica. To ja już wolę lewicą jawną, bo z taką łatwiej walczyć! Przeciwko niej ludzie prędzej się zbuntują. A lewica ukrywana za maską prawicy, to jak podgrzewanie żaby! Nawet nie zauważymy, kiedy nas ugotują w tym bagnie. A jeśli od razy wrzucają nas do wrzątku lewicy jawnej, to przynajmniej mamy możliwość dostrzeżenia, że on parzy i wyskoczenia w porę!

POZYTYWNY komunikat jest w istocie bardziej PRAWDZIWY, bo celem nie jest ZNISZCZENIE(to tylko środek;), ale URATOWANIE Polski i Europy przed biurokracją unii socjalistycznej zwanej dla zmylenia przeciwnika "europejską"(nawiązując do słów klasyka o telewizji zwanej publiczną;).
Sugestie promocyjne dla KONFEDERACJI ProPOLSKIEJ:


Witam, rzucam kilkoma pomysłami na hasła do plakatów/ulotek.  W kampanii liczą się pierwsze wrażenia. Ludzie mając obowiązki tylko takie medialne migawki mają czas śledzić. Stąd warto rozrzucać ulotki, z krótkimi pozytywnymi, prowokującymi i paradoksalnym i hasłami typu: Ratujmy uchodźców* wyjaśnienie dać mniejszym drukiem. Jeden plakat jedno hasło, porobić takich plakatów/ulotek kilka, żeby do różnych grup dotarły.

 Najpierw je wymienię, później uzasadnię.
Będą głosić, że chcemy
ZNISZCZYĆ EUROPĘ.
Wręcz przeciwnie:
My chcemy ją OBRONIĆ !
przed tyranią unijnej biurokracji

Nazwą nas FASZYSTAMI
Tymczasem to oni próbują nam narzucić swoje wynaturzenia, odebrać wolność i zakrzyczeć!
My chcemy RATOWAĆ NORMALNOŚĆ i UCZCIWOŚĆ!
Chcemy BRONIĆ NIEWINNE DZIECI PRZED MORDERSTWEM zwanym dla zmylenia przeciwnika aborcją.

RATUJMY EUROPĘ*
przed Z FASZYZMEM UNII ANTYEUROPEJSKIEJ


Powiedzą, że głosowanie na partie słabe w sondażach to
ZMARNOWANY GŁOS.
To pułapka: One są tylko dlatego słabe, że ludzie im wierzą! A przez to je urzeczywistniają.
Nie daj się tak robić w balona:
NIE PATRZ NA SONDAŻE
MIEJ SWÓJ ROZUM!

Uważasz, że WSZYSCY KRADNĄ ?
Niech Ci będzie. Dlaczego wobec tego nie pozwolisz "nachapać się" tym mniejszym i słabszym?

Nazwą nas:
PARTIĄ ANTYEUROPEJSKĄ.
Tymczasem to my bronimy EUROPY
a to obecna Unia jest Europejska tylko z nazwy

RATUJMY UCHODŹCÓW! 
(mnie by takie hasło zaintrygowało, szukać takich paradoksów)
przed śmiercią na pustyni i morzu w pogoni za obietnicami unijnych socjalistów.


Oni i tak nas OCZERNIĄ. Uprzedźmy ich i sami przekornie wypowiedzmy wielką czcionką etykiety, którymi nas obdarzą. I dalej, stawiając znak zapytania pokażmy ich fałsz! Z oka przymrużeniem. Takie plakaty rozrzucajmy w sieci i internecie.
Uprzedźmy ich i zablokujmy. Oni i tak coś wymyślą.  Trudno. Dalej ich uprzedzajmy...

Nie ma co patrzeć na własne wrażenia, bo my już jesteśmy przekonani i dlatego nie jesteśmy żadnym miernikiem. Zrób test: pokaż wypowiedzi polityczne Brauna nie znającym go znajomym i zbada reakcje. "Nudzi", "gada jak ksiądz", "mówi piękną polszczyzna, ale irytująco", takie są reakcje. Pamiętam, że moja pierwsza reakcja na jego sposób mówienia to była irytacja. I unikać jak ognia słowa Korwin. Metoda pierwszej reakcji wiem, że jeśli tylko usłyszą KORWIN, to już nie ma mowy o żadnych argumentach, oni już się blokują, bo to wg nich pajac.

Unikać negatywnych haseł, zęby nie karmić czyhających na każde potknięcie. Te negatywne komunikaty typu: ZNISZCZYĆ, już są męczące. Jeśli je dawać to z PRZEKORĄ i uśmiechem uprzedzając zarzuty nam stawiane i wykazując ich przewrotność::
W spotach mówić np.: faszyści, płaskoziemcy, wrogowie niepełnosprawnych, nienawistnicy, Eurosceptycy? I dalej wykazywać, że jest wręcz przeciwnie, że to oni używają metody "łapaj złodzieja", głoszą tolerancję a sami jej nie mają, że to my bronimy inwalidów. Tylko powinien to mówić ktoś inny niż JKM np. Sośnierz, Mentzen, Bosak, Wilk, Berkowicz. Oni wzbudzają sympatię u potencjalnych wyborców dwóch hegemonów partyjnych. Warto te komunikaty puszczać w dwóch wersjach: żartobliwej i smutnej: pokazujących nie tyle nas, co innych ludzi oczernionych w ten sposób w roli pokrzywdzonych, których trzeba bronić.
Jestem za tym, by ta samą treść wyrazić za pomocą pozytywnego komunikatu: zamiast " zniszczyć" mówić: "URATOWAĆ". Ratujmy Europę! Europę Wolnych Narodów! Ale przed czym? Przed Unią Biurokratyczną, zwana dla zmylenia przeciwnika Europejska! Tak na prawdę niszczy ona wszystkie europejskie wartości! Ratujmy NORMALNOŚĆ, ratujmy nasze DZIECI przed agresywną propagandą zboczeńców. Ratujmy NIEWINNE ISTOTY przed morderstwem zwanym dla niepoznaki aborcją. Ratujmy UCZCIWE i jawne ZASADY przed ideologiami ukrywającymi się kłamliwie za maską neutralności. Ratujmy zwykłych Europejczyków przed biurokratycznym i podatkowym wyzyskiem. Pozwólmy im uczciwie zarabiać bez niepotrzebnych zezwoleń. Zarabiać tak, by sami mogli utrzymać własne rodziny, zapłacić za lekarzy i szkoły. Ile znacie osób które wyleczyły się z poważnych chorób na fundusz? Hm? Wszak jeśli chcemy się naprawdę wyleczyć to i tak musimy iść prywatnie i zapłacić. Po co więc są te zdrowotne składki? Żebyśmy nie mieli za co zapłacić? Hm? Obrońmy Polaków i Europejczykow przed biurokratyczną grabieżą dobrobytu wypracowanego przez pokolenia ciężko pracujących ludzi, by go oddać uchodźcom...


...Obrońmy tych uchodźców przed śmiercią na pustyni i w morzu, zwabianych obietnicami socjalistów, że dostaną tu zasiłki i rajskie rozkosze. Oni w to wierzą i myślą że to my sami im to oddajemy, bo nam Allah nakazał. Cóż się im dziwić. To nie do nich trzeba mieć pretensje, ale do tych co im obiecują! To przed nimi trzeba Polskę i Europę bronić. Zróbmy to! Warto podzielić materiały promocyjne/wystąpienia na kilka kategorii zależnie od adresatów: 1) Dla zapalonych zwolenników ww ruchów materiały dostępne w inernetowych niszach: tu można zaczynać od haseł "zniszczyć Unię", "Zaorać komuchów", itd... Tu można również śmiało rzucać na pierwszy plan Pana JKM. 2) Dla mediów(szczególnie konferencje prasowe, spoty wyborcze), w celu zdobycia szerszego grona należy wyrażać tą samą prawdę, ale w sposób "lisi", a więc używać haseł pozytywnych nadużywanych przez przeciwną stronę. Przykłady" zamiast "zniszczyć Unię" głosić: "Obrońmy Europę przed unijną biurokracją!" Ten przekaz powinien ukrywać osobę JKM, ponieważ Pan Janusz Korwin-MIkke przekonuje tylko przekonanych, a cała reszta ma niestety przez media wyrobioną tak utrwaloną złą opinię o nim, że ta opinia tylko zniechęca. Trzeba więc zrobić tak, jak PiS: ukryli przed wyborami Panów Jarosława i Antoniego. Dlatego też "Marsz przeciwko Unii" to zły pomysł. Jeśli marsz, to pod hasłem: "Obrońmy Europę!"."Ratujmy Europę Wolnych Narodów!" "Przeciwko", "zniszczyć", to hasła, które Was pogrążają i przekonują tylko tych już przekonanych. A to nie ma sensu. Nieprzekonanych zaś - co wiem po większości moich znajomych, bliskich - zrażają. Tu na czoło warto wysunąć takie postaci, jak Bosak, Sośnierz, Mentzen, Berkowicz, Godek. Tu warto wrzucać wypowiedzi Pana Brauna, dokładnie przeanalizowane wcześniej pod kontem zamienienia wyrażeń negatywnie odbieranych na pozytywnie odbierane. Nie chodzi o to, by prawdę ukrywać, ale wyrażać ją jeszce dobitniej w pozytywny sposób! Warto również puszczać i rozpowszechniać materiały mniej reklamujące samą konfederację ,a bardziej edukujące w sprawie manipulacji stojącej za samospełniającą się przepowiednią sondaży, której większość ludzi ulega bojąc sięzmarnownego głosu. Warto tu zastosować z pewną dozą poczucia humoru taką przekorę, np. "NIe marnuj głosu! Na "słabszych" zagłosuj;) !... " Warto wyprzedzać zarzuty przeciwników, sodomitów i umieszczać na ich końcu znaki zapytania, by później pokazać, że są one krzywdzące i wewnętrznie sprzeczne: np.:"Świeckie państwo?...: "Uczciwi, nie neutralni... nieobojętni wobec krzywdy!"
"KATOLICKI TERROR?" - to mogłyby być odpowiedzi na zarzuty, że faworyzujecie katolickie zasady, że mówiąc "Szczęść Boże" wprowadzić chcecie katotaliban. Wy mówcie: Obrońmy U podstaw prawa muszą stać jakieś zasady. Te wynikają ze światopoglądu. Jeśli nie będzie on katolicki, islamski, buddyjski, to będzie jakiś inny. Tu nie ma próżni. Dlaczego więc rozmaite izmy mogą siędo polityki mieszać, a religia nie może? Skąd ta dyskryminacja? Obrońmy NIe dajmy się przesądom... "Wyskakujmy" z hasłami które pasują bardziej do naszych przeciwników, by... obnażać ich błędy z użyciem takich wyrażeń, by nie sugerować odbiorcy, żę to my atakujemy, ale żę bronimyu npp. skrzywdzonych, tych, których nasi przeciwnicy krzywdzą... Niech polegną od własnej broni. Zanim oni wykpią sprzeczność postulatów Brauna i Liroya pokażmy, że to jest właśnie przykład TOLERANCJI, ZGODY ponad podziałąmi, którymi oni tak szafują. POkażmy, że to porozumienie jest możliwe bez rezygnacji z własnych poglądów, że każde ze środowisk stoi uczciwie przy swoim i nie udaje kogoś innego! A to uwagi sprzed ogłoszenia nazy Koalicji: BOSAK, SOŚNIERZ, MENTZEN z przodu, a JKM niech rozgrywa schowany zza kurtyny, wszak jego fani i tak go znajdą, a przeciwnicy nie będą zrażeni. BRAUN niech się pokazuje rzadko, ale niechrobi za LEKTORA Braun niech bardzo często CZYTA tekst, niech go sam przygotuje i da do korekty komuś od PRu, żeby zastąpić określenia negatywne pozytywnymi. np. zamiast ZNiSZCZYĆ UNIĘ!:Obrońmy Europejczyków przed... Pan Braun musi się uśmiechać, nie zadzierać zbyt wysoko głowy, móićzniżonym, łagodnym tonem. W jego głosie musi być słychać ten uśmiech i brak napięcia. To jest najkorzystniejsze. Pozytywny przekaz, to ludzi przekonuje. Obrońmy Europejczyków przed biurokracją unijną ograbiającą ich z wypracowanego prezz pokolenia dobrobytu, by go oddać uchodźcom. Obrońmy uchodźców przed śmiercią na pustyni i w morzu w wyniku......w wyniku obietnic unijnych socjalistów, że będą mieli w Europie raj pełen łatwych kobiet i zasiłków... Oni też zostali oszukani Powinni się nazywać Kongres ProPolski, albo koalicja ProPolska Drużyna ProPolska, czy komitet ProPolski. A tu materiały: https://www.youtube.com/watch?v=4Mn0mmPePO8& https://youtu.be/MC_WNwSa8fs https://www.youtube.com/watch?v=huuFqn6fyPA https://www.youtube.com/watch?v=SN5ydJ36Ie4 https://www.youtube.com/watch?v=9nrZxxD1XeE https://misjakultura.blogspot.com/2019/03/sondaze-wyborcze-kamia-dlaczego.html https://misjakultura.blogspot.com/2019/02/dyskryminacja-religii.html https://www.youtube.com/watch?v=3-12BOYtXwQ https://www.youtube.com/watch?v=3jERLzI8Xkk https://www.youtube.com/watch?v=KdvotGjE5TU& https://www.youtube.com/watch?v=g5NhyJgBrXM https://www.youtube.com/watch?v=OALSSS-a4zY& https://www.youtube.com/watch?v=euuF3_jso0g&

6 komentarzy:

 1. "w wyniku obietnic unijnych socjalistów, że będą mieli w Europie raj pełen łatwych kobiet i zasiłków... Oni też zostali oszukani"
  - Zostali oszukani? A gdzie tam... chyba że co do zasiłków ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, Pan Braun chlapnął coś o penalizacji homoseksualizmu. To cud, że media gadzinowe tym nie grzały...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. Mógł w ten sposób aktywować słynny "protokół 1%".

   Usuń
  2. Nie grzały, bo myślę, że by mu od tego poparcie wzrosło. Paradoksalnie.

   Usuń
  3. A co teraz jest przedmiotem obrad Sejmu? Nie penalizacja tego przestępstwa? Więc nie troluj a myśl.

   Usuń

zapraszam do komentowania