piątek, 3 listopada 2017

Luter i rewolucja protestancka YT USUNIĘŁO ZWIASTUN FILMU OSTATNIE DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

 WESPRZYJ AUTORA BLOGA

treść za: https://gloria.tv/article/WJ2jxTPvTjJK3DZMT8R2gLuLd :

Ban za Lutra! Zwiastun filmu - to trzeba zobaczyć!

Zwiastun:

vimeo.com/240890131

Administracja YouTube zlikwidowała kanał Braun Movies, na którym opublikowany został zwiastun filmu „Luter i rewolucja protestancka”. Jak informują twórcy kanału, stało się to bez jakiegokolwiek sygnału czy też uprzedzenia ze strony YouTube.

Trwają prace nad najnowszym filmem dokumentalnym w reżyserii Grzegorza Brauna „Luter i rewolucja protestancka”. Choć dzieło jeszcze nie ujrzało światła dziennego, to już napotyka opór.

W ostatnim czasie działalność kanału Braun Movies w serwisie YouTube, na którym promowany był klip zwiastujący film o Marcinie Lutrze, została ocenzurowana. „Konto zostało zamknięte z powodu wielokrotnych lub poważnych naruszeń zasad YouTube, które dotyczą spamu, nieuczciwych praktyk i treści wprowadzających w błąd, lub innych naruszeń Warunków korzystania z usługi” – brzmiał komunikat. Teraz użytkownicy otrzymują informację, że konto nie istnieje.

- Odbieram takie działanie jako swoisty komplement – powiedział nam Grzegorz Braun. Jak zauważył reżyser, takie działania to dowód na to, że bunt Marcina Lutra i jego tragiczne następstwa relacjonowane nie w tonie sentymentalno-ekumenicznym nie są poprawne politycznie. - Najwyraźniej w prześwicie kosiarki poprawności politycznej nie mieści się nawet proste przypominanie faktów związanych z wystąpieniem Marcina Lutra sprzed 500 laty – dodał Grzegorz Braun.

Administratorzy zlikwidowanego kanału podejrzewają, że poszło o zwiastun filmu „Luter i rewolucja protestancka”, w którym wypowiada się prof. Grzegorz Kucharczyk i mówi o Lutrze jako pierwszym Führerze Niemiec. To jednak tylko domysły, bo administrator konta nie otrzymał żadnej informacji od serwisu YouTube.

Zwiastun filmu oraz kolejne materiały promocyjne udostępniane będą na kanale Vimeo oraz drugim kanale Braun Movies na YouTube.

3 komentarze:

  1. Brawo dla Brauna za film, już kupiłem tylko czekam na dostawę i puszczę w parafii!

    OdpowiedzUsuń
  2. +fc
    Oby tłumy dopisały na projekcji

    OdpowiedzUsuń

zapraszam do komentowania